Grzegorz Orkwiszewski

FITNESS, PSYCHIOLOGIA 46 LAT

Politolog ze specjalizacją - Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe. Trener kulturystyki. Specjalista dietetyk. Obecnie student 4 roku psychologii. Miłośnik tańca Bachata (na poziomie S). Pisze książkę.

Buntownik, łamiący zakazy i nakazy, idący ciągle pod prąd. Niepokorny.

Kiedyś po drugiej stronie prawa, skazany na karę i potępienie. Nie zbierał dyplomów i nagród. Punktem zwrotnym w jego życiu było zderzenie się z dużymi problemami natury prawnej i tymi osobistymi. Efekt straty i totalnej porażki pomógł mu zrozumieć, że nadszedł czas na zmianę. „Zamień problem na zadanie, pojawią się efekty” - to dzisiaj jego dewiza.

Na nowo zdefiniował swoje życie i podejście do niego. Wielką motywacją stały się rodzina, partnerka, przyjaciele, cel jak i również poczucie wewnętrznej siły płynącej z samoświadomości. Tuż przed 40-stką postawił na “być” a nie “mieć”. Sport, taniec i studia to jego sposób na dalszy rozwój i odmłodzenie się.

“Jedynym ograniczeniem człowieka jest on sam, a każdy postawiony cel, poparty motywacją kończy się zawsze pozytywnym efektem. To nie wiek jest przeszkodą, przeszkoda jest w nas”!