Wasze przemiany. Darek

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

A teraz przed Wami bohater jednej z przemian. Gotowa inspiracja i przepis na to, że każdy może odnieść sukces.
Darek, lat 39 i 3/4.  Napisał o sobie:

Jako młody chłopak żyłem sportem, głównie sportami walki. Trenowałem boks, boks tajski i valetudo. Kiedy sytuacja materialna zmusiła mnie do wyjazdu z kraju, chciałem spróbować swoich sił w profesjonalnym MMA. Niestety głupia uliczna walka i uszkodzone kolano zakończyły moje marzenia o profesjonalnym sporcie.

Przez kolejne 15 lat sport zniknął z mojego życia. Zastąpił go pracoholizm, niezdrowe jedzenie i alkohol. Kariera zawodowa rozwijała się świetnie ale powoli poupadałem na zdrowiu.

Dwa lata temu wróciłem na siłownię, gdzie zderzyłem się z brutalną rzeczywistością… Nie byłem już młody i wszystko przychodzilo z wielkim trudem. Trenując samemu, przez rok bezsensownie przerzucałem duże ciężary, licząc na cud, nie trzymając diety i żyjąc po swojemu. Efekty były znikome.

Trzy miesiące temu, postanowiłem, że na swoje 40 urodziny, znów będę zdrowy jak 20- latek. Na nowo zacząłem trenować boks, łącząc trening z dietą i suplementacją. W ostatnie dwa miesiące zrzuciłem trzynaście kilo ćwicząc techniki bokserskie i trening uzupełniając siłownią. A tam często korzystam z propozycji zawartych na Menesach. Największe marzenie… w wieku 40 lat, powalczyć jeszcze amatorsko na ringu.

Panowie! Zachęcamy Was do przesyłania nam Waszych historii – ten portal jest dla Was i korzystajcie z tego!