Wasze przemiany. Maciej Mincer

  Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i buty

Rywalizacja. To coś, co napędza mężczyznę do działania. Jest jak powietrze, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.

Myślicie, że my nie rywalizujemy? Oczywiście, że tak! Ale nasze współzawodnictwo to przede wszystkim wspólne motywowanie i wyznaczanie nowych celów.

Dlatego nie stoimy w miejscu i ciągle się rozwijamy. I chcemy byście rywalizowali z nami. Nie o to, kto ile podniesie, ale o to, kto potrafi zmienić swoje życie na lepsze poprzez aktywność fizyczną.

Nadszedł czas na przemiany. Na to, by pokazać światu co udało się osiągnąć ciężką pracą i uporem. Chcemy Wam prezentować sylwetki osób, które postanowiły zmienić swoje życie i Was również namawiamy do tego

A dzisiaj na pierwszy ogień Maciek, twórca MO40  i jego przemiana. Nie będziemy nic więcej pisać – było 100 kg wagi, permanentna otyłość, niebotyczny stres związany z pracą. Dzisiaj profesjonalny sportowiec z wagą 85 kg, świetnym stanem zdrowia i pogodą ducha! Można? Można! Panowie do dzieła.

Jeśli chcecie pokazać nam, co udało Wam się osiągnąć, podzielcie się tym z nami! Prześlijcie nam swoją historię na adres maciej.mincer@mensover40.com a my przekażemy Wam koszulkę Men’sOver40 w Waszym nowym rozmiarze.